kredyty bez bik dla zadłużonych

Trudny kredyt bez bik do 20000 dla zadłużonych – jakie opcje ma dłużnik?

Wyjście ze spirali długów nie należy do łatwych. Ilość nieopłaconych rat oraz rosnące odsetki za zwłokę mogą przytłoczyć i uniemożliwić uregulowanie zaległości. W wielu przypadkach dłużnicy mają jednak szansę na wyjście z długów – są nim oferty pożyczek pozabankowych dla osób zadłużonych. Specjalnie dostosowane warunki do sytuacji finansowej mogą pomóc rozwiązań problem i pozbyć się zaległości w spłacie.

Kredyt bez bik z poręczycielem

Popularność firm pożyczkowych z roku na rok rośnie. Według raportu Biura Informacji Kredytowej o Kredytach Konsumpcyjnych w 2018 roku parabanki udzieliły 2,7 mln pożyczek na łączna kwotę 7,4 mld zł.1 Wśród nich znajdują się kredyty bez bik do 20000, które przyczyniły się do powstania zadłużenia, ale również takie, które pozwalają się od niego uwolnić. Kredyty bez bik do 20000 należą do oferty instytucji pozabankowych . Firmy pożyczkowe udzielą zobowiązania, jeśli dłużnik znajdzie osobę poświadczającą przejęcie zobowiązania za pożyczkę, jeśli nie będzie spłacana w terminie. To dogodne rozwiązanie, jednak wymaga znalezienia osoby spełniającej odpowiednie warunki:

  1. obywatelstwo polskie
  2. wiek od 18 do 60-75 lat (górna granica wieku zależy od indywidualnej oferty każdej instytucji)
  3. dobra zdolność kredytowa
  4. zaświadczenie o dochodach.

Dodatkowo poręczyciel nie może być w stanie upadłości konsumenckiej oraz nie może toczyć się wobec niego postępowanie w tej sprawie.

Trudne kredyty dla zadłużonych – pożyczka z oświadczeniem

Wiele ofert firm pożyczkowych posiada produkt finansowy, który stanowi rozwiązanie dla wszystkich problemów dłużnika. Oświadczenie napisane samodzielnie nie wymaga dodatkowych dokumentów ani szukania poręczyciela, który musi spełniać określone wymagania i przede wszystkim zgodzić się. W dokumencie należy zawrzeć prawdziwe informacje o posiadanych dochodach i ich źródłach, jednak to jedno z najwygodniejszych sposobów uzyskania kredytu bez bik do 20000, który zaciągany jest najczęściej w celu spłacenia posiadanych zobowiązań.1